App-icoon van JAZ ZNAM

JAZ ZNAM

Niet geclaimd

JAZ ZNAM poveže organizacijo šole in učenje v eni pregledni aplikaciji za osnovnošolce…

Door Futuratech d.o.o. · Onderwijs
Debuts-score 84NieuwBeoordeel als eerste

Waarom we dit verwachten: Clear parental controls, a focused school organizer and step-by-step AI hints make this a thoughtful education debut.

JAZ ZNAM screenshot 1JAZ ZNAM screenshot 2JAZ ZNAM screenshot 3

Over deze app

JAZ ZNAM poveže organizacijo šole in učenje v eni pregledni aplikaciji za osnovnošolce in dijake.

Otrok ali dijak vidi svoj urnik, naloge in pomembne datume, vadi po predmetih ter spremlja napredek. Ko se pri snovi zatakne, mu Znamko AI pomaga z namigi in razlago po korakih.

GLAVNE FUNKCIJE

• šolski koledar z nalogami, testi, spraševanji, počitnicami in prazniki • tedenski urnik in pregled pomembnih rokov • prilagojene učne serije po razredu, predmetu in snovi • pregled rešenih vaj in napredka • Znamko AI za učno pomoč z besedilom ali fotografijo naloge • opomniki za prihajajoče šolske obveznosti • Fokus oziroma »Najprej znanje«, s katerim starš določi čas učenja pred uporabo izbranih aplikacij

ZA DRUŽINE

Starš ustvari družinski račun in otrokov profil ter aplikacijo varno poveže z enkratno aktivacijsko kodo. Otrok za uporabo ne potrebuje lastnega e-poštnega naslova. Podatki posameznega profila so ločeni in niso vidni drugim uporabnikom.

VARNO IN PRIMERNO ZA UČENJE

Znamko otroka vodi z namigi in razlagami. Namenjen je razumevanju postopka, zato ne nadomešča učitelja ali uradnega ocenjevanja. JAZ ZNAM podatkov otrok ne prodaja in jih ne uporablja za vedenjsko oglaševanje.

Za uporabo aplikacije potrebujete aktiven družinski račun JAZ ZNAM.

Zo beoordelen mensen de app

Log in om deze app te beoordelen. Eerlijk is wat telt.

Nog geen beoordelingen. Heb je de app geprobeerd? Beoordeel hem als eerste.

Vindbaarheidssignalen

Hoe AI en mensen JAZ ZNAM ontdekken op Debuts
Klaar voor AIGedeeltelijk
78% beschreven zodat AI de app kan matchen
Nu vindbaarLiveGestructureerde data op deze pagina en de Debuts API

Vertel ons wat je leuk vindt. We mailen alleen als er iets nieuws past, en makers voegen vaak een deal toe voor testers.

Wat voor apps
Op mijn
Toon alleen
Hoe vaak
We sturen je een link ter bevestiging. Je ontvangt niets voordat je erop klikt.