Ikona aplikacji Nova Desk

Nova Desk

Nieodebrana

Nova Desk est l’espace d’assistance informatique réservé aux clients d’iTech Solution…

Twórca: iTech Solution Concept SA · Produktywność
Wynik Debuts 70NowaOceń jako pierwszy

Dlaczego tak przewidujemy: Clear, well-organized description with a useful value proposition for existing iTech Solution clients.

Nova Desk, zrzut ekranu 1Nova Desk, zrzut ekranu 2Nova Desk, zrzut ekranu 3

O aplikacji

Nova Desk est l’espace d’assistance informatique réservé aux clients d’iTech Solution Concept SA. Depuis votre iPhone, contactez notre équipe et suivez vos demandes au même endroit.

Avec Nova Desk, vous pouvez :

• créer une demande d’assistance et joindre des photos ou des documents ; • suivre l’avancement de vos tickets et échanger avec notre équipe ; • consulter vos rendez-vous et demander un créneau ; • retrouver les appareils associés à votre compte ; • consulter vos devis, factures et contrats mis à disposition.

L’accès nécessite un compte créé par l’équipe iTech Solution. Si vous êtes client et ne disposez pas encore d’identifiants, contactez-nous.

Oceny użytkowników

Zaloguj się, aby ocenić tę aplikację. Liczy się szczerość.

Brak ocen. Znasz tę aplikację? Oceń ją jako pierwszy.

Więcej aplikacji z kategorii Produktywność

Najlepsze nowe aplikacje z kategorii Produktywność w tym tygodniu

Sygnały wykrywalności

Jak AI i ludzie odkrywają aplikację Nova Desk w Debuts
Gotowa na AICzęściowo
78% opisane tak, by AI mogło dopasować
Wykrywalna terazTakDane strukturalne na tej stronie i Debuts API

Powiedz nam, co lubisz. Wyślemy e-mail tylko wtedy, gdy pojawi się coś nowego, co pasuje, a twórcy często dodają ofertę dla testerów.

Jakie aplikacje
Na moim
Pokazuj mi tylko
Jak często
Wyślemy link potwierdzający. Nic nie przyjdzie, dopóki w niego nie klikniesz.